Optický kabel

Kabelu optických vláken (FOC), jiný známý jako kabel z optických vláken, je sestava z jednoho nebo více jader vláken, vyztužené a chráněných speciálních materiálů a pláštěm, který slouží k přenosu světelného signálu v oblasti telekomunikací. Vláknová jádra jsou skleněné trubky, speciální průměru, obvykle 9/125 pro připojení jednovidová. Produkce různých technologií zárukou uvedeno poloměr ohybu trubky standardy G652 D, G657 A1, A2 G657. Vláknová jádra jsou napuštěné barvou, které zjednodušují připojení na dvě žíly kabelů při sestřihu fúze. Posílením technologie jádra závisí na oblasti aplikace pro kabel, taková americká:
- Nerozemletý kabely z optických vláken
- Aerial vláknové optické kabely
- Drop optických kabelů
- kabely z optických vláken Riser
- kabely z optických vláken Indoor
Každý způsob aplikace vyžaduje speciální životní prostředí, vodu a mechanickou ochranu pevnosti jádra kabelu, jako je aramidové příze, kovový plášť, želé, PVC trubek atd Proto v současné době existuje mnoho z typů kabelů vláken a tvarů, a kabelových nabídek.
Podařilo se nám integrovat naše kabelové řešení optických vláken ve výrobku vzteku vztahující se k pasivnímu distribuci optické sítě používané v GPON, FTTx, FTTH sítě staveb v plném rozsahu. Optické kabely se používají v průmyslových budovách, ulice domů, železniční a silniční dopravu a datových center, na centrální smyčky a poslední míle tras.
Kvalitu našich kabelů je ověřena v tovární laboratoři, nebo v laboratoři 3. strany, tím, že uspořádá tyto kontroly: vložení ztráty a návrat ztráty, zkouška mechanickou pevnost, zkouška elektrické stárnutí, testování odolný proti korozi, provozní zkušenosti s teplotami v rozmezí testu, klimatické stárnutí zkušební etc . optického kabelu splňuje kritéria klíčových regionálních norem, RoHS, CE.
All optický kabel související pasivní optické sítě distribuční součásti jsou k dispozici v našem sortimentu, jako jsou: optickými vlákny kabelovými svorkami, optických sestřihu uzávěry, optických adaptérů, optické terminační boxů apod
Budeme rádi přijímat dotazy od vás!

12Další> >> Strana 1/2
WhatsApp Online chat!