FTTH tilk kaabel FRP traat ja FRP vardad, 1 Fiber

Toote kirjeldus:

Pärast FTTH tilk kaabel kohaldada väljas, viimasel miil paigaldus teekond ühendada lõppkasutajal telekommunikatsioonivõrgu abil GPON ja FTTH fiiberoptiliste koju tehnoloogiaid.

Kiudoptilise kaabli koosneb ühest kiu südamiku, tugevdatud ja kaitstud kaks FRP tugevus kohal, mis asuvad kaks paralleelset külge, kiu südamiku vahele panna neid ja kõiki struktuuri ümbrisega valged LSZH mantel. Kiud tuum 1 kiu tilk traadi saab valmistatud G652D või G657 A1, A2 klassi kiudainet. Üks tugevus FRP traadi peal asuvat kaablit, tilk traat klambrid ja kaablitarvikud lisada kaabel käesoleva FRP traat.

1 kiu ise toetatud tilk kaabel kohaldada väiksus ja kõrge mehaanilise tugevusi on nõutavad keskel kestab võrgu ehitus marsruute.

FTTH optiliste kaablite kriteeriumitele peamiste piirkondlike standardite RoHS, CE.

Meil oli käivitatud tootmine õhust fiiberoptiliste kaablitevõi liblikas tüüpi kaablid ja eesmärk pidevalt arendada selles valdkonnas, et rahuldada meie klientide vajadusi, pakkudes kõige lõpetatud ja kuluefektiivne lahendus FTTH võrgu ehitus.

Kõik, mis on seotud õhust FTTH kaabel tooteid nagu tilk trossiklambritega, optiline klemmkarbid jne on saadaval Jera tootevalik.

Jera pakub klientidele kvaliteetset ja hea hinnaga kiudoptilise kaabli tooteid. Julgelt küsida seda kiudoptilise kaabli hind.


toote Detail

toote märksõnad

Tehniline spetsifikatsioon:

toode

tehnoloogia parameetrid

Rakendused

väljas

Toote kood

Mugavuslipu-F + 8 (kiudplast) + LSZH (B) + 2FRP-1хG657A1-5Х2-0,3

kaabel spetsifikatsioon

5,0 × 2,0

fiber värvi

looduslik

kiutüüp

SM, 9/125 (G.652.D, G.657A1, G.657A2).

kondoomid värvi

Black (valget värvi nõudmisel)

ümbrise materjal

LSZH

Kaabel mõõde, mm

5,0 (± 0,2) * 2,0 (± 0,2)

Messenger traat

Kiudplast traat, d = 1,0 mm

tugevus liige

Kiudplast Varda d = 0,5 mm.

Kaabel Kaal, kg / km

Umbes. 13,5

Min. paindumisraadius mm

10 (Staatiline)

25 (Dynamic)

Sumbumine, dB / km

≤ 0,4 at 1310nm, ≤0.3 temperatuuril 1550nm

Lühiajaline tõmbele, N

300

Purustada resistentsus, N / 100mm

1000

Töötemperatuur, C °

-60 ~ + 70

 

Analoogid: GJYXCH ,GJYXFCH







  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Seotud tooted

    WhatsApp Online Chat!