FTTH bekötőkábel 4 szálak

Termék információ:

Következő 4 mag FTTH kábel másik az úgynevezett 4-es méretű mini ADSS FTTH kábel kültéri alkalmazás, valamint a beltéri szóló utolsó mérföld telepítési útvonalat, hogy csatlakoztassa a végső felhasználók számára, hogy távközlési hálózat segítségével a GPON és FTTH optikai otthoni hálózati technológiák.

Kerek optikai kábel négy, szálmagok, erősített és védett PBT laza csövet, és aramid fonalakból vannak elhelyezve az egész átmérője kábel, szálmagok belsejében elhelyezett cső összes szerkezet által kitöltött zselé és köpenyes által LSZH vagy TPU köpeny. Szálmagok 4 szál mikro ADSS bekötőkábel lehet tenni a G652D vagy G657 A1, A2, B3 minőségű rost.

Kerek FTTH bekötőkábel alkalmazni, amikor a kis méret és a nagy mechanikai szilárdság szükséges a közép ível a hálózat építés útvonalakon.

Loose Tube leágazó kábelek  felelnek meg a kulcsfontosságú regionális szabványok RoHS, CE.

Mi indított termelés kerek optikai FTTH leágazó kábelek vagy FTTH kerek kábelek és amelynek célja a folyamatosan fejlődő ezen a területen, annak érdekében, hogy eleget ügyfeleink igényeit azáltal legtökéletesebb és költséghatékony megoldás FTTH hálózat építése.

Minden kapcsolódó kerek csepp kábel termékek, mint például FTTH műanyag bilincsek, száloptikai csatlakozók stb állnak rendelkezésre Jera termékpalettája, valamint más típusú kábel csepp.

Jera kínál az ügyfelek magas színvonalú és jól árat optikai kábel termékek. Nyugodtan érdeklődjön a száloptikás kábel árát.


Termék leírás

Termék címkék

Műszaki leírás:

Tétel

Műszaki paraméterek

Alkalmazások

Kültéri, Beltéri

Termékkód

FOC-R + LSZH (B) / TPU (B) + 4хG657A1-3.0-0.4

Átmérője laza cső (± 0,06) mm

1.2

Vastagság laza cső (± 0,03) mm

0.2

Fiber szín

Természetes, kék, sárga, zöld

Fiber típus

SM, 9/125 (G.652.D, G.657A1, G.657A2, G657B3).

köpeny színe

Fekete (fehér színű kérésre)

burkolatanyagon

TPU vagy LSZH

Kábel méret, mm

3.0

Erő tag

Aramid fonalak

Kábel súly kg / km

Kb. 8.0

Min. hajlítási sugár mm

10 (Statikus)

20 (Dynamic)

Csillapítás, dB / km

≤ 0,4-1310nm, 1550nm ≤0.3 at

Rövid távú szakító, N

400

Összenyomódási ellenállás, N / 100mm

2200

Működési hőmérséklet, C °

-40 ~ + 60

 

-Analógok: GJYFJU ,GJYFJH







  • Előző:
  • Következő:

  • Kapcsolódó termékek

    WhatsApp Online Chat!