ສາຍໄຟເບີ

ສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງ (ຟລີ), ອື່ນໆທີ່ຮູ້ຈັກເປັນສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງ, ເປັນການຊຸມນຸມຂອງຫນຶ່ງຫຼືຫຼາຍກວ່າແກນໄຟເບີເສີມແລະການປົກປ້ອງໂດຍອຸປະກອນພິເສດແລະ jacket, ທີ່ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອສົ່ງສັນຍານໄຟໃນສາຍໂທລະສັບ. ຫຼັກ Fiber ມີທໍ່ແກ້ວ, ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງພິເສດ, ປົກກະຕິແລ້ວ 9/125 ການເຊື່ອມຕໍ່ຮູບແບບດຽວ. ທີ່ຜະລິດໂດຍເຕັກໂນໂລຊີຮັບປະກັນທີ່ແຕກຕ່າງກັນສະແດງລັດມີການງໍຂອງຫລອດໂດຍມາດຕະຖານ G652 D, G657 A1, A2 G657. ຫຼັກ Fiber ແມ່ນ inked ໂດຍສີ, ທີ່ງ່າຍມີສາຍພົວພັນສອງຫຼັກສາຍໄຟໃນລະຫວ່າງການປະກົບກັນ fusion. ສົ່ງເສີມເຕັກໂນໂລຊີຂອງຫຼັກຂຶ້ນຢູ່ກັບພື້ນທີ່ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກສໍາລັບສາຍ, ພວກເຮົາເຊັ່ນ:
- Unground ໃຍແກ້ວນໍາແສງ
- ສາຍ optic ເສັ້ນໃຍອາກາດ
- ວາງສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງ
- ສາຍ optic ເສັ້ນໃຍ Riser
- ສາຍ optic ເສັ້ນໃຍ Indoor
ວິທີການຂອງຄໍາຮ້ອງສະຫມັກແຕ່ລະຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການພິເສດດ້ານສິ່ງແວດລ້ອມ, ນ້ໍາແລະປົກປັກຮັກສາຄວາມເຂັ້ມແຂງກົນໄກຂອງຫຼັກສາຍເຊັ່ນ: ເສັ້ນດ້າຍອະລາມິດ, ໄສ້ໂລຫະ, ວຸ້ນ, ທໍ່ PVC ແລະອື່ນໆດັ່ງນັ້ນ, ໃນປັດຈຸບັນບໍ່ມີສະນັ້ນຈໍານວນຫຼາຍຂອງປະເພດສາຍໄຟເບີແລະຮູບຮ່າງ, ແລະສະເຫນີສາຍ.
ພວກເຮົາສົບຜົນສໍາເລັດປະສົມປະສານວິທີແກ້ໄຂສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງຂອງພວກເຮົາໃນ rage ຜະລິດຕະພັນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບການແຈກຢາຍເຄືອຂ່າຍແສງຕົວຕັ້ງຕົວຕີທີ່ໃຊ້ໃນ GPON, FTTx, ກໍ່ສ້າງເຄືອຂ່າຍ FTTH ໃນທັງຫມົດຂອງຕົນ. ຂະຫຍາຍສາຍກາບແມ່ນນໍາໃຊ້ໃນອາຄານອຸດສາຫະກໍາ, ເຮືອນຖະຫນົນ, ທາງລົດໄຟແລະຖະຫນົນຂົນສົ່ງແລະຂໍ້ມູນສູນໃນວົງສູນກາງແລະເສັ້ນທາງໄມຜ່ານມາ.
ຄຸນນະພາບຂອງສາຍຂອງພວກເຮົາມີການຍືນຍັນໃນຫ້ອງທົດລອງຂອງໂຮງງານ, ຫຼືຫ້ອງທົດລອງບຸກຄົນທີ່ 3, ໂດຍການຈັດການກວດກາດັ່ງຕໍ່ໄປນີ້: ການສູນເສຍການແຊກແລະກັບຄືນການທົດສອບການສູນເສຍ, ການທົດສອບຄວາມເຂັ້ມແຂງຂອງກົນຈັກ, ການທົດສອບຜູ້ສູງອາຍຸໄຟຟ້າ, ການທົດສອບທົນທານຕໍ່ການກັດກ່ອນປະສົບການປະຕິບັດງານທີ່ມີອຸນຫະພູມຕັ້ງແຕ່ການທົດສອບຄວາມເຖົ້າແກ່ແຫ້ງທົດສອບ . A ສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງເງື່ອນໄຂຄົບຖ້ວນທີ່ສໍາຄັນຂອງພູມິພາກມາດຕະຖານ, ມາດຕະຖານ, CE ໄດ້.
ທັງຫມົດສາຍແສງໄຟເບີທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບຕົວຕັ້ງຕົວຕີອົງປະກອບການກະຈາຍເຄືອຂ່າຍແສງທີ່ມີຢູ່ໃນລະດັບຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາ, ເຊັ່ນ: clamps ເສັ້ນໃຍແກ້ວນໍາແສງສາຍ, ເສັ້ນໃຍແກ້ວນໍາແສງປິດ splice ອະແດບເຕີ fiber optic, ກ່ອງເປັນແສງແລະອື່ນໆ
ພວກເຮົາຈະຍິນດີທີ່ຈະໄດ້ຮັບການສອບຖາມຈາກທ່ານ!

WhatsApp Chat ອອນໄລນ໌!