•  Текот на квалитет

  Текот на квалитет

  Сите асортиман ќе бидат тестирани во согласност со меѓународните стандарди.

 • Прашај производство

  Прашај производство

  Нарачки ќе биде преработка во рок од 1 работен ден, а превозот трае само околу 2 до 3 работни дена за големи дестинации.

 • глобална Искуство

  глобална Искуство

  Современиот начин на CRM, искуство во странски проекти, меѓународен персонал.

JERA ЛИНИЈА МЕСТЕЊЕ CO., LTD е странски инвестиции фабрика на оптички влакна кабелска дистрибуција опрема и електрична опрема дистрибуција кабел. Ние сме специјализирани во глава, подземен кабел фитинзи за низок напон ABC и висок напон кабел проводници, кои се користат во дистрибуција на електрична енергија системи, улично осветлување, згради, транспорт, трафостаници со напон 0,4-35 КВ.

Исто Jera линија произведуваат делови за оптички влакна линии со ADSS, тип 8, зависници кабли. Спирален линија опрема (спирала жица) за надземни кабли.

Имаме доволно искуство за снабдување на овие производи и се наменети да им даде на повеќето заврши решение во пасивни компоненти оптичка мрежа, исто така. Нашите компоненти со оптички влакна, опрема и решенија може да се најде во телеком проекти, центри за податоци многу каде.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања

Сакате да добиете понуда, бесплатни примероци, и нови идеи? Контактирајте со нас сега , ние ќе се среќни да слушнат од вас.

:

WhatsApp Онлајн Chat!