за нас

JERA ЛИНИЈА МЕСТЕЊЕ CO., LTD е водечки странски инвестиции манифактура на оптички влакна кабелска дистрибуција опрема и електрична опрема дистрибуција кабел. Ние сме специјализирани во глава, подземен кабел фитинзи за низок напон ABC и висок напон кабел проводници, кои се користат во дистрибуција на електрична енергија системи, улично осветлување, згради, транспорт, трафостаници со напон 0,4-35 КВ.

Исто Jera линија произведуваат делови за оптички влакна линии со ADSS, тип 8, зависници кабли. Спирален линија опрема (спирала жица) за надземни кабли.

Имаме доволно искуство за снабдување на овие производи и се наменети да им даде на повеќето заврши решение во пасивни компоненти оптичка мрежа, исто така. Нашите компоненти со оптички влакна, опрема и решенија може да се најде во телеком проекти, центри за податоци многу каде.

Нашите клучни производи се:

За изолација на пирсинг конектор (IPC), Bimetal врски, паралелни жлебот конектори, Забравена кабелски стопи, Предизолирани ракав, суспензија стеги, закотвување стегач, загради, LV ќорсокак стегач, лента од нерѓосувачки челик, засилен тока, челик бенд од нерѓосувачки, токи или клипови, кабел седло и врски, плитка Болт и кука, Надземни comealong и макара, Машински крик, краток спој уреди и други додатоци заштита. Fiber Optic сплетка Затворачи, оптички дистрибуција поени / Socket, оптички влакна печ кабел, кабел, адаптери Саладин сплитер, заштита ракав. Ќорсокак костец, Стисок суспензија, има настапувано костец, оклоп прачки, дамперите за вибрација, долу доведе прстиња, thimbles, clevis стегач и сите потребни собранија и хардвер (синџир линкови, сокет Clevis, Сидро окови, топката око и сл.)

Сите производи се тестирани во соработка со производство на електрична енергија или телеком со цел да ги задоволи локалните прописи и национални стандарди на нашите клиенти.

Ние нудиме на нашите клиенти повеќето сеопфатна услуга и сигурни производи решение.

Нашата група на странски инженери многу искусни и Jera е флексибилна со подобрување на производи или прави OEM - ние дури и може да започне нови производи за вас за слободни, зависи од соодветната технологија што го имаме. Ние сме желни да се прошири нашата палета на производи од загледан ново производство, за истражување или дури и развој на производи според вашите спецификации, и да направи сите потребни документи, 3D модели.

Нашата компанија се работи во согласност со ISO 9001: 2008, дека зошто нашите производи се продаваат во повеќе од 10 земји и региони, како што ЗНД, Европа, Јужна Америка, Блискиот Исток.

Ние ги задоволи потребите на клиентите со фер цена, навремена производство, испорака низ целиот свет, најмалиот MOQ, сигурни квалитет, флексибилни OEM, и модерен начин на CRM и директен контакт.

Нашата желба е посветена да се изгради долгорочни односи со вас. Секој ден ние сме подобри нашата галантерија е да се постигне со новите предизвици на глобалниот пазар.

 Сакате да добиете понуда, бесплатни примероци, и нови идеи? Контактирајте со нас сега, ние ќе се среќни да слушнат од вас.

 


:

WhatsApp Онлајн Chat!