Изолиран пирсинг конектор P2X-95

Информација за продуктот:

Водонепропустлива ABC изолација пирсинг конектор може да се инсталира со LV ABC проводници со изолирана неутрална гласник жица и самохрани кабелски систем со изолирани алуминиум главниот и проводници до 1000Vac (1000 V). Видот P2X на изолација пирсинг менгеме е многу издржлив и лесен за инсталација најмногу во воздушни комплет проводници линии, улично осветлување и згради. Квалитетот на овој LV ABC фитинг е докажано од страна на нашите клиенти.

типГлавната линија, mm2Гранка линија, mm2Вртежен момент, N * mТежина, kg
P2X-9516-952,5 - 35130,130

детали за производот

Тагови производ

 

Материјал главен диригент: Изолирани алуминиум диригент

Материјал гранка проводник: Изолирани алуминиум диригент

заштита на забната површина: нема

Аналози: TTD 151 FJ, TTD 171 FJ, P 640

 

 

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  :

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  WhatsApp Online Chat !