Вирус менгеме PA-3000-Ние Jera го лансираше нов производ

We Jera have finished with the new product used for tension of overhead fiber optic cable, named PA-3000.

Anchoring clamp PA-3000 is self-adjusting, designed to tension ADSS optical fiber cable on overhead telecommunication lines.

Стегач тензија ADSS се состои од само-прилагодување пластични клинови, кои Стегач за оптички кабли без оштетување. Широк спектар на капацитетите на дршката се архивирани на различни видови на клинови ADSS сидро менгеме.

кауција од нерѓосувачки челик овозможува инсталации на стеги на столб загради или куки на поморските области.

ADSS тензии менгеме PA-3000 достапни одделно или заедно како собранието со ADSS кабел FO загради и нерѓосувачки челик бенд.

сидро clmap PA-3000 (5)


Време на мислењето: Nov-25-2017

:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !