Нисконапонски ABC додатоци

Jera разви широк спектар на сигурен конектори за низок напон кабли кои се користат во надземни и подземни системи за дистрибуција на електрична енергија, улично осветлување, згради, транспорт, трафостаници. Сите делови може да се примени во сите дистрибуција на електрична енергија мрежи од 0,4 до 1,2 КВ.
Единствен додатоци кабел низок напон усогласиле со различни регионални стандард, како ни-CENELEC EN 50483-4: 2009, GOST-R, NFC. Производи се одобрени за употреба со следните кабел видови на нисконапонски АБЦ (Воздушната комплет Проводници):
- LV-ABC линии со изолирана неутрална гласник
- самохрани LV-ABC линии
- LV-ABC линии со голи неутрален гласник
Jera нуди сигурен и конкурентна спектар на НН жици кабел додатоци на модерен дизајн и долг период живот, како што изолација пирсинг конектор (IPC), на крајот капа, Bimetal врски, Паралелно ритам конектори, Забравена папучи, Предизолирани ракав, Предизолирани CPTAU навртки, суспензија собранието, суспензија стеги за кабли услуга, закотвување заградата, Подвижен суспензија стегачот собранието услуги закотвување, закотвување менгеме, тип клин прстиња, LV ќорсокак стегачот рака нерѓосувачки челик, армирано-тока, кабел седло и врски, плитка Болт и кука, Надземни comealong и макара за антена комплет проводници, Машински крик, осигурувачи прекинувач конектор, краток спој уреди и други додатоци заштита.
Овој производ спектар на низок напон ABC додатоци целосно ги покрива сите наведени типови на кабли.
Фитинзи Jera се дизајнирани да се инсталира низок напон ABC линии со изолирана неутрална гласник, како и самохрани Нисконапонски ABC линии и низок напон ABC линии со голи неутрален гласник.
Производ пакет Jera "за LV самохрани кабли постојано се проширува. Ние сме желни да понуди модерна и високо квалификувани производи. Помош за да ги прилагодите според вашите барања.
Нашата линија фабрика LV-АБЦ ќе бидат среќни да добијат информации од вас, добредојде да контактирате со нас!

123456Следна> >> Страница 1/8

:

WhatsApp Онлајн Chat!