крајот капи

Изолирани крајот капа е развиена за да биде едноставно да се протне во текот на проводници за време на инсталацијата, за да се спречи низок напон кабел диригент систем од краток спој во електричната дистрибуција.

:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !