Алатки за повлекување на LV-ABC линија

Процесот на инсталација на НН ABC додатоци течението на пол или барови, кои се потребни некои посебни алатки за инсталација треба да се користи.
Како што се: Stringing блок, надземни кабел макара, кабловска костец, извлекувајќи чорап, вртливата окови, рачката дигалка (крик), надземни се-заедно, и други алатки за влечење. Кој се користи со цел да се постави на потребни тензии сила на воздушните комплет кабел.
Jera линија нуди цела LV ABC влече во собата.
Целиот производи се дизајнирани да се направи инсталацијата полесно и побезбедно во далекувод stringing или работа за одржување.
Производи поминаа тестот крајната напнатост сила.
Добредојдовте да контактирате со нас да имаат повеќе детали.

:

WhatsApp Онлајн Chat!