Сидро и суспензија голема заграда

држачи за суспензија и напнатост се дизајнирани за да се зацврсти или неизвесноста на ADSS, OFNR, слика-8, FTTX, кабловска ќорсокак тензија или суспензија прстиња. Покрај тоа, се користи за Фибер оптички затворачи (FOSC) како за чување на кабел панталони, кои се појавуваат во текот на изградбата

телекомуникациска мрежа во надземни водови со ADSS, FTTH, капка жица кабли.

Jera палета на производи на држач за монтажа на телекомуникациски кабел вклучува закотвување загради, суспензија голема заграда, C-куки, FTTH нерешено куки, куки агол, пол загради, СС куки, складирање кабел гасена и разни додатоци капки.

Држачи за лесно може да биде прикачен на зградата, влакно или столбови со специјални завртки, завртки или од нерѓосувачки челик бенд со токи. Од нерѓосувачки челик за околу рака и токи се достапни во Jera плоскости област интернет е.

Ние нудиме на нашите клиенти со сидро и суспензија собранија, кои биле тестирани со ќор-крај на рамни и округли кабли се применува на ќорсокак, двојно мртви завршува правци и различни агли.

држачи и куки Jera се направени од челик материјали, алуминиум, не'рѓосувачки челик материјали, што грантот, отпорност на корозија и долг период на користење. Операција искуство со температури кои се движат од -60 ° C до + 60 ° C.

12Следна> >> Страна 1/2

:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили