Вирус менгеме PA-1.500,1

Информација за продуктот:

Закотвување менгеме PA-1.500,1 е само-прилагодување, со цел да се зацврсти LV-ABC линии со изолирана неутрална гласник. Исто така, овој производ е погодна за ABC LV-линии со голи неутрален гласник, клинови може да се обложени со carborundum да се зголеми спојка.

The clamp consists of die casted aluminum alloy body and self-adjusting plastic wedges which clamp the neutral messenger. Clamp body made of corrosion resistant die casted aluminium alloy, bail of stainless steel, wedges of weather and UV resistant reinforced plastic. The stainless steel bail allows installations of clamps on a bracket. LV ABC tension clamps and LV ABC bracketsсе достапни одделно или заедно како собранието.

 

Материјали: отпорни на корозија умре излиени од легура на алуминиум, не'рѓосувачки челик со кауција, фиберглас засилен пластика.

Аналози: DR-1600, РА 54-1500С, Па-1500 * 20

типMBL, kNкабел големина, mmТежина, kgABC линија
PA-1.500,11511 - 140,382

 


детали за производот

Тагови производ

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  :

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  WhatsApp Online Chat !