Вирус менгеме PA-1.500,1

Информација за продуктот:

Закотвување менгеме PA-1.500,1 е само-прилагодување, со цел да се зацврсти LV-ABC линии со изолирана неутрална гласник. Исто така, овој производ е погодна за ABC LV-линии со голи неутрален гласник, клинови може да се обложени со carborundum да се зголеми спојка.

Стегач состои од умре излиени алуминиум легура и само-прилагодување пластични клинови кои Стегач неутрален гласник. Менгеме тело направени од отпорен на корозија умре излиени легура на алуминиум, со кауција од нерѓосувачки челик, клинови на времето и УВ отпорни засилен пластика. Кауција од нерѓосувачки челик овозможува инсталации на стеги на заградата. LV ABC тензија стеги и LV ABC заградисе достапни одделно или заедно како собранието.

 

Материјали: отпорни на корозија умре излиени од легура на алуминиум, не'рѓосувачки челик со кауција, фиберглас засилен пластика.

Аналози: DR-1600, РА 54-1500С, Па-1500 * 20

тип MBL, kN кабел големина, mm Тежина, kg
PA-1.500,1 15 11 - 14 0,382

 


детали за производот

Тагови производ

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    :

    WhatsApp Онлајн Chat!