Вирус менгеме PA-3000

Информација за продуктот:

Закотвување менгеме PA-3000 е само-прилагодување, со цел да тензија ADSS оптички кабел на надземни телекомуникациски линии.

Стегач тензија ADSS се состои од само-прилагодување пластични клинови, кои Стегач за оптички кабли без оштетување. Широк спектар на капацитетите на дршката се архивирани на различни видови на клинови ADSS сидро менгеме.

кауција од нерѓосувачки челик овозможува инсталации на стеги на столб загради или куки на поморските области.

ADSS тензии менгеме PA-3000 достапни одделно или заедно како собранието со ADSS кабел FO загради и нерѓосувачки челик бенд.

Материјали: нерѓосувачки челик со кауција, фиберглас засилен, УВ отпорни plastic.Analogs: ACADSS8, ACADSS10, ACADSS12, ACADSS14, ACADSS16, ACADSS18, PA 69 200

 

тип

 кабел големина, mm

кауција

должина, mm

 MBL, kN

 Тежина, kg

 PA-3000

8 - 12

350

5

0.380

PA-3001

13 - 16

350

5

0.380

 PA-3002

16 - 20

350

5

0.380


детали за производот

Тагови производ

 

 
 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  :

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !