•  Quality sigurt

  Quality sigurt

  Të gjitha asortimenteve do të testohet sipas standardeve ndërkombëtare.

 • Prodhimi Prompt

  Prodhimi Prompt

  Urdhërat do të përpunimit brenda 1 dite pune, dhe anijeve merr vetëm rreth 2 deri 3 ditë pune për destinacionet kryesore.

 • Përvoja Global

  Përvoja Global

  Mënyra moderne e CRM, përvojë në projekte të huaja, stafit ndërkombëtar.

Jera LINE përshtatshëm CO., LTD është një investim i huaj prodhuese e pajisjeve të shpërndarjes kabllor fibra optike dhe pajisje elektrike të shpërndarjes kabllor kryesor. Ne jemi te specializuar në lart, pajisje kabllore nëntokësore për tension të ulët ABC dhe të lartë përçuesve tensionit kabllo, e cila përdoret në sistemet e shpërndarjes elektrike, ndriçimi i rrugëve, ndërtesave, transportit, nënstacionet me tension nga 0.4 në 35 KV.

Për më tepër Jera Linja prodhojnë pajisje për linjat e fibrave optike me ADSS, tipit 8, kabllot bjerë. pajisje spiral Line (tela spirale) për kabllot ajrore.

Ne kemi përvojë të mjaftueshme të furnizimit të produkteve të përmendura dhe të destinuara për të dhënë zgjidhje më të kompletuar në komponenteve pasive rrjetit optik gjithashtu. komponentët fibër optike tanë, pajisje dhe zgjidhjet mund të gjenden në projektet e telekomit, qendrat e të dhënave shumë e ku.

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

Dëshironi të merrni citat, mostra falas, dhe ide të reja? Na kontaktoni tani , ne do të të lumtur për të dëgjuar nga ju.

:

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !