19′ Rack mount fiber optic distribution frame (ODF) 1U-24-SC-S

Informacioni i produktit:

19 raft mali fibra optike kornizë të shpërndarjes ,1U-24-SC, specifikuar të jetë i instaluar në 19 kabinete inç të rrjeteve optike fibër telekomit, në CATV dhomat e pajisjeve dhe dhomën e pajisjeve të rrjetit.

ODF 19 raft mali ndihmon për të lidhur kabllo optike, të vazhdojë, dhe menaxhimin e përshtatshme kabllo, të cilat ofrojnë mbrojtje të besueshme dhe periudhë të gjatë e jetës së përdorimit të rrjeteve FTTx.

ODF 1U-24-SC mund të akomoduar deri në 24 të fibra lidhjeve kryesore bazës në lloje SC rregullt / APC, LC / dyfishtë, SC / UPC të litarët patch dhe adapters fibra optike.

24 portet e paneleve patch fibër optike janë në dispozicion në varg produkt Jera së FO me adapters para-mbledhur si.

 

Technical specification:

 

lloj

përmasat

adapters

martesë Tray

PRODHIME

trashësi materiale

peshë

1U-24-SC

490x340x45

24 SC, LC

12 fibrave

4, mm diameter12-17

1.3 mm

3.4 kg

 

Fiber Optic Shpërndarjes Frame (ODF) Për 19 "Rack Mount, 1U-12-SC janë bërë çeliku, pikturuar me të veçanta, të cilat garantojnë periudhë të gjatë të përdorimit të brendshëm dhe ftohje. lloj kabineti-montuar i instalimit është bërë nga 4 vida galvanizuar. ODF 1U-24-SC ka 12 sirtarin fibra per tubat shrinkable ngrohjes.

Ky 19 raft mali fibër korniza optike të shpërndarjes ka 3 adapters ndryshueshme faceplates mbajtës, në mënyrë për të replikuar SC dhe FC lidhësit të tipit nëse është e nevojshme.


Detail Product

Produkt Tags

Jera ofron gamë më të kompletuar produkt i aksesorëve pasive rrjetit optik, për ndërtimin e rrjetit sipas teknologjisë FTTX. Pajisje të tilla si: Fiber Optic duhan i dredhur ,Fiber Optic përshtatës ,sleeves mbrojtjes Tuba të ngjitur ,Fiber Optic Patch Cord ,pikë për fibra optike ,fibra optike ngjitur mbylljen FTTH Drop clamps ,Poshtë clamps të çojë,band çelik dhe kopset tensioni clamps ,Drop clamps kabllor , pole brackets, ankorimin dhe Pezullimi clamps ,xhoko kabllor magazinimit

Ne ofrojmë më të përfunduar pjesë pasive optike të aplikacioneve FTTx me shkallë të lartë të modularity dhe scalability.

Jera offers to customers high quality and good price fiber optic cable products. Feel free to inquire about this ODF price.

Mirëpritur të na kontaktoni!
  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    :

    WhatsApp Online Chat !