About Us

Jera LINE përshtatshëm CO., LTD është një investim i huaj prodhuese e pajisjeve të shpërndarjes kabllor fibra optike dhe pajisje elektrike të shpërndarjes kabllor kryesor. Ne jemi te specializuar në lart, pajisje kabllore nëntokësore për tension të ulët ABC dhe të lartë përçuesve tensionit kabllo, e cila përdoret në sistemet e shpërndarjes elektrike, ndriçimi i rrugëve, ndërtesave, transportit, nënstacionet me tension nga 0.4 në 35 KV.

Për më tepër Jera Linja prodhojnë pajisje për linjat e fibrave optike me ADSS, tipit 8, kabllot bjerë. pajisje spiral Line (tela spirale) për kabllot ajrore.

Ne kemi përvojë të mjaftueshme të furnizimit të produkteve të përmendura dhe të destinuara për të dhënë zgjidhje më të kompletuar në komponenteve pasive rrjetit optik gjithashtu. komponentët fibër optike tanë, pajisje dhe zgjidhjet mund të gjenden në projektet e telekomit, qendrat e të dhënave shumë e ku.

Produktet tona kryesore janë:

Izolimi ylli lidhës (IPC), lidhjet Bimetal, lidhje paralele zakon, bulona lugs kabllor, Preinsulated mëngë, clamps Pezullimi, ankorohen pirg, kllapa, LV qorrsokak pirg, rrip Stainless steel, shtrëngoj përforcuar, Stainless band çeliku, kopset ose clips, kabllo shalë dhe lidhjet, duhan i dredhur rrufe në qiell dhe goditje, comealong indirekte dhe rrotull, çikrik mekanike, pajisjet qark i shkurtër dhe pajisje të tjera të mbrojtjes. Fiber Optic thurje Mbylljet, optike pikat e shpërndarjes / Socket, Fiber Optic Patch Cord, Pigtails, adapterë PLC Splitter, Mbrojtja mëngë. Mbërthen vdekur-fund, pezullimin Grip, mbërthen preformed, Armor Rods, Avullues me zhytje, poshtë të çojë clamps, thimbles, pirg clevis dhe të gjitha kuvendet e nevojshme dhe Hardware (lidhjet zinxhir, fole clevis, pranga Anchor, sy topi etj).

Të gjitha produktet janë testuar në bashkëpunim me kompanitë e energjisë elektrike apo të telekomit në mënyrë që të plotësojë kërkesat lokale dhe standardet kombëtare të klientëve tanë.

Ne ofrojmë për të klientit tonë të shërbimit dhe produkte të besueshme më i plotë zgjidhje.

Grupi ynë i inxhinierëve të huaj shumë eksperiencë dhe Jera është fleksibël me përmirësimin e produkteve ose duke bërë OEM - ne mund edhe të fillojë produkte të reja për ju për të lira, varet nga teknologji që e kemi përkatëse. Ne jemi të etur për të zgjeruar gamën tonë të produktit duke ndezur prodhim të ri, të kërkimit apo edhe zhvillimin e produkteve sipas specifikimeve tuaj, dhe të bëjë të gjithë dokumentacionin e nevojshëm, modele 3D.

Kompania jonë operon në përputhje me ISO 9001: 2008, se pse produktet tona shitur në mbi 10 vende dhe rajone të tilla si CIS, Evropa, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme.

Ne përmbushur nevojat e konsumatorëve me çmim të drejtë, të prodhimit të shpejtë, ofrimit të gjithë botën, moq vogël, Cilësi të sigurt, fleksibël OEM, dhe mënyra moderne e CRM dhe kontaktit të drejtpërdrejtë.

Dëshira jonë është e angazhuar për të ndërtuar marrëdhënie afatgjata me ju. Çdo ditë ne jemi përmirësuar pajisje tanë për të arritur sfidat e reja të tregut global.

 Dëshironi të merrni citat, mostra falas, dhe ide të reja? Na kontaktoni tani, ne do të të lumtur për të dëgjuar nga ju.

 


:

WhatsApp Online Chat !