Certifikatat

1. Kompania jonë Jera operon sipas ISO 9001: 2015, se pse produktet tona shitur në mbi 10 vende dhe rajone të tilla si CIS, Evropa, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme.

ISO

 

 

 

2. Prodhimet tona janë të kualifikuar të kalojë certifikatë CE

MBT004_ 副本

 

Çeliku Band 1_ 副本


WhatsApp Online Chat!