ADSS kabllo guy grip JS

Informacioni i produktit:

Performed Dead End guy rrokje, JS were developed to grip the ADSS fiber optical cable while construction of internet network lines on wood poles or concrete towers, as analog of classical wedge tension clamps. ADSS cable in applied in telecommunications, and our distribution dead ends are depended by telecom distribution and network construction companies.

ADSS preformed teli guy rrokje, JS janë bërë prej çeliku dip hot galvanizuar, standardit ASTM A475 e shufra teli.

ADSS vdekur shpërndarjes përfundon guy-grip nuk kërkojnë ndonjë mjet për instalim dhe mund të jetë ngritur në kabllo fibra optike , direkt. Indirekte ADSS qorrsokak lloj JS nuk kërkojnë dhe shufra mbrojtëse ose splices anësore, ajo mund të jetë i instaluar direkt në xhaketë me kabllo me fibra.

Konfigurimi i ADSS pirg preformed është llogaritur në mënyrë për të minimizuar humbjet futjen e sinjalit të lehta. Përveç kësaj, kompania jonë ka hulumtuar shumë varieteteve të mbërthen spiral tensioni dhe ne jemi në gjendje që të shkojë teli formuar tona skajet vdekur në madhësi tuaj kabllor ADSS, sipas ngarkesës së saj të punës dhe diametër jashtme.

 

Ngarkesa e punës e kabllo (thyer ngarkesës), KN

Madhësia kabllor ADSS, mm

Këllëf, mund të aplikohet në ngarkesë tensioni

konfigurimi Wire

Length, mm

Kodi Color

Peshë, kg

1 (2)
2 (3,5)
3 (5)
4 (7)
5 (9)
6 (10)
7 (12)
8 (14)
9 (15)

5,0 / 5,6

pa

US-1 (1-7 kN)
UT-05 (1-7 kN)
UT-1 (5-10 kN)
UT-3 (12-15 kN)

Specifikuar në përputhje me kabllo ngarkesës së punës

Specifikuar në përputhje me kabllo ngarkesës së punës

i kuq

Specifikuar në përputhje me kabllo ngarkesës së punës

5,7 / 6,5

e verdhe

6,6 / 7,4

e zezë

7,5 / 8,4

portokall

8,5 / 9,4

bojë kafe

9,5 / 10,5

e bardhë

10,6 / 11,6

blu

11,7 / 12,8

e gjelbër

12,9 / 14,1

i kuq

14,2 / 15,6

e verdhe

15,7 / 17,3

e zezë

17,4 / 19,1

portokall

19,2 / 20,9

bojë kafe

 21 / 22,8

e bardhë


Detail Product

Produkt Tags

Jera paraformoj Linja është i aftë për të rregulluar ADSS kryer në përputhje me përcaktimin e kabllo ADSS, si edhe, ose zhvillimin e produktit të ri për madhësinë e saktë kabllo në 7 ditë.

Gjithë tona spirale formuar produkte teli janë testuar dhe verifikuar në mënyrë që të plotësojë kërkesat e klientëve tanë.

Jera Preformed ka gamë të plotë të pajisjeve të testit për të vazhduar testin llojin e produkteve spiral linjës, paraformuara guy rrokje skajet vdekur.

Ne fokus në cilësinë dhe gamë të plotë të çelikut formuar mbërthen djalë, i cili përfshin: shpërndarjes ADSS përfundon vdekur ,mbërthen Strand Guy,mbërthen e pezullimit ,çeliku e galvanizuar side kravatë ,bie teli përfundon vdekur ,lidhjet binjake ,lidhjet izolant të lartë ,shufra forca të blinduara , të plotë splices tensioni, thimbles, pajisje pol (pranga spirancë, sy topin), Formuar Wire Aksesore , kontrolli lëvizje flutur etj

Mirëpritur të na kontaktoni


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!