Anchor Bracket CA-1500

Informacioni i produktit:

Low voltage ABC anchor bracket made of aluminum alloy, developed to be used on wooden, metal or concrete poles. Mostly installed in LV-ABC line with anchor clamps for main cables by 2 stainless steel band (20 mm) or 1 bolts 14, 16 mm diameter.

tensionit të ulët linja ABC është kryer me dy tensioni pirg PA 1500.

Asambleja kanë kaluar testet e tensionit, testin tension. Përvoja Operacioni me temperatura që variojnë nga -60 ° C deri në +60 ° C testit, temperatura provë çiklizmit. Të gjitha kllapa plotëson kriteret e NF C 33042 dhe EN 50-483

Cilësia e këtij aksesorëve të tensionit të ulët është provuar nga lidhësit tona

klientët.

Analoge: CA 1500, CS 1500, CS 1500 F, CS 10, CS10.3

Technical specification:

lloj MBL, kN Peshë, kg       material
CA-1500150,175aliazh alumini

Detail Product

Produkt Tags
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !