Drop Wire Clamp D2

Informacioni i produktit:

FTTH rënie pirg D2 projektuar për pezullimin ose tension të rrumbullakët apo kabllo banesë fibra optike FTTH ose të bjerë kabëll teli në ndërtim apo rënie telefonit FTTx telave. FTTH pirg D2 është aplikuar në natyrë në rrugët me përfshin të shkurtër deri në 50 mm.

 

FTTH rënie pirg është shumë e lehtë për instalim, dhe ajo nuk kërkon mjete shtesë, të përshtatura shkathtësisht metalike S-hook lejon instalimin e thjeshtë në ndër-krah ose pezullimin kllapa dhe grepa FTTH, si edhe.

 

FTTH plastike pirg D2 ka music plastike për raundin dhe kabllo banesë madhësive diametër 2,5-5 mm ose madhësive 2 * 5 mm, i cili mbulon pjesën më të madhe vargjet popullore të kabllove në natyrë FTTH. Klipi plastike sigurojë aderimin të shkëlqyer me kabllo dhe të siguruar fiksimit të besueshme.

 

lloj

Madhësia Cable, mm

MBL, kN

Peshë, kg

D2

Round 2-5,

Flat 2 * 5

0,5

0,04

 

Materialet: UV termoplastik rezistent, metal S-hook.

Analogs: DS2, GKN, DW-1070


Detail Product

Produkt Tags

Optic Cable Fiber Clamps Pezullimi dhe pajisje FTTH kabllo janë në dispozicion ose veçmas ose së bashku si kuvend. Clamps pezullim FTTH plastike Jera kanë testuar dhe verifikuar në mënyrë që të plotësojë kërkesat e klientëve tanë.

 

Ne fokus në cilësinë dhe gamë të plotë të clamps kabllor FTTH dhe attachments ndryshme kabllo rënie. Mirëpritur të na kontaktoni


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit