Drop Wire përforcon H15

Informacioni i produktit:

Anchor pirg H15 ,i quajtur edhe banesë pirg kabllor, ka për qëllim të përdoret me raundin ose ADSS sheshtë dhe kabllo FTTH. Krahasuar me ODWAC-22, ky pirg ka goditje, e cila thjeshtojë procesin e instalimit të lejon instalimet e mbyllura grepa makinë, p kllapa ole dhe pajisje të tjera tela rënie dhe hardware.

Drop pirg tensioni është e pajisur me pykë anë të dyfishtë, për raundin dhe për kabllo banesë në përputhje me rrethanat.

Drop pirg H15 është bërë nga polimer UV rezistente dhe goditje çeliku e galvanizuar.

FTTH pirg H15 mund të furnizohet ose veçmas ose së bashku si asamble me të nevojshme pajisje të tjera kabllo FTTH që janë në rangun Jera FTTH produktit .

lloj

 Madhësia Cable, mm

 MBL, kN

 Length, mm

 Peshë, kg

H15

Raundi 2-4

sheshtë (5-8) * 2

0.50

200

0,042


Detail Product

Produkt Tags

clamps tjera fibër optike rënie tela janë lehtësisht të marr në bazë të rezistencës mekanike dhe diametri i telit të dërguarit të kabllove. Drop teli clamps ankorimin mund të instalohet në të vdekur-fund, me dy të vdekur-përfunduar rrjetit kabllor rrugëve. Fibër optike kabllo clamps rënie dizajn lejon të përballojë një ngarkesë të mjaftueshme pa gabim kabllor dhe dëme.

Të gjitha kuvendet kaluar testet elastik, eksperienca operacioni me temperatura që variojnë nga - 30 ° C deri në +50 ° C provë, temperatura provë çiklizmit, provë plakje, korrozioni provë rezistencës etj

Analogët: H15, ODWAC-22, ODWAC-15 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck