Drop Wire përforcon ODWAC-22

Informacioni i produktit:

Drop wire clamps, also called flat cable clamps, can be used with telephone drop wire cable, and optical fiber cable in FTTH, FTTX, FTTB solutions. Jera’s drop wire clamps mostly used in telecommunication.

Drop pirg tensioni është e pajisur me spesor shpuar, të cilat rrisin ngarkesën tension mbi tela rënie.

Çelik tela çeliku kusht lejon instalimet e ODWAC bjerë clamps teli mbi të ndërtesave, polet, fillesë me grepa makinë, kllapa pol, grepa SS dhe pajisje të tjera tela rënie dhe hardware. Që mund të furnizohen ose veçmas ose së bashku si asamble me FTTH-pirg.

Drop tela clamps ankorimin and drop pajisje montimi tela janë në dispozicion në varg Jera së produktit. Optike clamps teli fibra rënie janë lehtësisht të marr në bazë të rezistencës mekanike dhe diametri i telit të dërguarit të kabllove.

 

lloj

 Madhësia Cable, mm

 MBL, kN

 Gjatësia, mm

 Peshë, kg

  ODWAC-22

6 x 13

1.50

220

0.040


Detail Product

Produkt Tags

 

Të gjitha kuvendet kaluar testet elastik, eksperienca operacioni me temperatura që variojnë nga - 60 ° C deri në +60 ° C provë, temperatura provë çiklizmit, provë plakje, korrozioni provë rezistencës etj

 

Aplikacion:

Për instalimin vënë një kabëll ajror teli rënie në shell pirg-së. Vendi një pjesë e mengene tensioni në krye të fibër optike apo kabllo telefonike me embossing ngritur, kundër kabllo. Fut pykë në shell. Instaloni tela kusht në grep teli rënie dhe fikso në shell.

Materialet: çelik inox ose organ dhe teli teli alumini heqë pirg së dorëzani

Drop teli clamps ankorimin mund të instalohet në të vdekur-fund, me dy të vdekur-përfunduar rrjetit kabllor rrugëve.

Fibër optike kabllo clamps rënie dizajn lejon të përballojë një ngarkesë të mjaftueshme pa gabim kabllor dhe dëme.

Materialet çelik garanton kohë të gjatë të përdorimit. Full çeliku ose plastike inox shims janë në dispozicion.

Jera është në gjendje për të prodhuar këtë ODWAC, pirg telekomunikacionit nga metali dhe alumini, me kërkesë nga konsumatori. Ne gjithashtu kemi të përshtatshme për ODWAC, pajisje FTTH pol.

clamps Drop dhe kllapa fibra optike kabllo janë në dispozicion ose veçmas ose së bashku si kuvend.

Analogs: ODWAC, ODWAC XL, FHD-ACC-CLMP910

 

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !