Fiber Optic Box Shpërndarjes 8 Bërthamat FODB-8A

Informacioni i produktit:

 

FTTH fibra optike kuti terminali FODB-8A u zhvillua për t'u përdorur në FTTH zgjidhjen e telekomunikacionit për të përfunduar ose shpërndarë kabllin ushqyes për litarët fibër optike, litarët patch, litarët duhan i dredhur sipas kapacitetit të kutisë përfundimit fibra. Për të lidhur përdoruesit Fundit Mile. FODB-8A mund të aplikohet në ndërtesa, closets FTTH, shtyllat, muret.

dizajn shumë unik i tabaka me thurje dhe pajisje lejon këtë kuti ndërprerje të telekomunikacionit të jetë e përshtatshme për splitters PLC, fibër SC adapters, dhe 12 sleeves për mbrojtjen e ngjitur. Të gjitha pajisje përmendura rrjetit optik mund të jetë fikse brenda kutisë FTTH.

lidhjet çelik e kuti fibër lejojë fiksojë ushqyes kabllo e madhësi të ndryshme, pa shkarje.

varëse rrobash plastike e kuti të telekomunikacionit të lejojë fiksojë fibrave ushqyerit nga lidhjet najloni.

kuti fibër optike ka tre inputeve tranzit, të cilat nuk kërkojnë të prerë ose të përfundojë kabllo optike para instalimit.

FTTH kuti ndërprerjen, FODB-8A ka 12 porte që siguron instalimin nga një deri në dhjetë fibër litarët rënie optike.

FTTH kuti të shpërndarjes janë bërë nga ABS, PVC, e cila garantohet me lagështi, pluhuri, prova dhe përdorimin në natyrë apo shtëpie. lloji mur-montuar i instalimit është bërë nga 4 vida galvanizuar e 18 * 4 madhësi. HTTB ka 2 rritet për përdorim çelik band. Kutitë terminimit optike përmbajnë kllapa fiksimit për tela kabllo. Nuk ka pajisje terren. Anti-vandal, të pajisur me kyçur.

lloj

përmasat

adapters

PRODHIME

Hyrje dalje

material

FODB-8A

210x195x55

8 + 2 SC

3, transit

Në - 3 të Max dia 17 mm,

Out - 8 të max dia 3 mm dhe 1 max dia 10 mm

ABS


Detail Product

Produkt Tags

Kutia dimensionet Fiber ndërprerjen janë 210x195x55, ajo që është mjaft e gjerë për fibra përshtatshme bending rreze. Të lehta dhe të këndshme në dukje, kuti ka mbrojtje forcën mekanike dhe mirëmbajtjen e lehtë. Siguron një të lehtë përdoruesit qasje ose të dhënat e qasjes bazuar në FTTH.

Jera ofron gamë më të kompletuar produkt i pasive pajisje të rrjetit optik , për ndërtimin e zgjidhjes FTTX. Pajisje të tilla si: Optic pigtails , sleeves për mbrojtjen e thurje, Fiber Adapter ,Fiber Optic Cord ,Fiber Optic mbylljes ,FTTH Drop clamps ,clamps plumbit ,band dhe kopset,tensioni clamps , etj

Analoge: GJS-X30 ,HTTB-X30 ,HTTB-x30B

Aplikacion:

Ushqyerit input kabllo fibër optike në kuti fibër optike nga fundi. Diametër Feeder nuk duhet të kalojë 17 mm. Pastaj, tela apo bronkial rënie patch litarët dhe pigtails kabllo të lidhur me kabllo ushqyes nga adapters fibër optike SC , ose sleeves mbrojtjen e ngjitur dhe menaxhimin nga kutia optik ndërprerjen me aktiv ose një njësi optike të rrjetit.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !