FTTH shpërndarjen optike socket ODP-02

Informacioni i produktit:

FTTH fole fibra optike, i quajtur edhe pika optike fibër ka dy porte, e cila lejon një instalim të një ose dy adapters fibra optike, në bazë të llojit të fibër optike SC.

ZPD-02M ka metalike montuar per te ushqyer kurrizit bandazh ose kabllo fibra optike, që lehtëson procesin e instalimit. fibra kabllorë optike do të jetë fikse fort brenda socket teli rënie.

FTTH faceplate janë bërë prej plastike ABS. Indoor mur-montuar lloj i instalimit është bërë nga 2 vida galvanizuar e 25 * 4 madhësi.

Dimensionet e kutisë përdoruesit fund optike janë 86 * 86 * 22 është mjaft e gjerë për kabllo të përshtatshëm fibra bending rrezja No ngjitur tabaka e nevojshme, të lehta dhe të këndshme në pamje, ka mbrojtje forcën mekanike.

Siguron qasje të lirë përdoruesit ose qasje të dhënave të bazuar në teknologjinë FTTH

 

lloj

përmasat

adapters

material

ODP-02

86 * 86 * 22

1 SC

ABC

 

 


Detail Product

Produkt Tags

Aplikacion:

kabllot me fibra optike, litarët patch ose pigtails kabllot e dhëna të në dalje të murit optik nga poshtë. Pastaj, kabllo të çon nga kutia ndërprerjen fund përdorues të pajisjeve aktive.

Jera ofron të gjitha kutitë ndërprerjen fibra FTTH optike, me FTTH nevojshme dhe pajisje Pon: Fiber Optic pigtails, Fiber Optic Adapter, Mbrojtja mëngë, Fiber Optic Patch Cord, Fiber Optic thurje Mbyllja, Drop clamps teli, Down çojë clamps, kllapa pol, pol banding, ankorimin dhe Pezullimi clamps, kabllor plogët magazinimit, etj Ne ofrojmë gamë të aksesorëve pasive rrjetit optik më të kompletuar.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree