Izoluar Piercing Connector P2X-95

Informacioni i produktit:

Waterproofed ABC lidhës izolimin ylli mund të instalohet me dirigjentë LV ABC me izoluara neutral Messenger dhe sistemin e vetë-mbështetës kabllor me izoluar alumini përçuesve kryesore dhe degëve deri në 1000Vac (1000 V). Lloji P2X i izolimit pirg ylli është shumë e qëndrueshme dhe të lehtë për instalim kryesisht në linjat ajrore bundled përçuesve, ndriçimi i rrugëve dhe ndërtesave. Cilësia e këtij montim LV ABC është provuar nga klientët tanë.

llojlinja kryesore, mm2Linja Branch, mm2Rrotullues, N * mPeshë, kg
P2X-9516-952,5-35130.130

Detail Product

Produkt Tags

 

Material dirigjent kryesor: izoluar dirigjent alumini

Material dirigjent Dega: izoluar dirigjent alumini

Mbrojtja e sipërfaqes Tooth: none

Analogët: TTD 151 FJ, TTD 171 FJ, P 640

 

 

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !