Izoluar Piercing Connector ZOP-52

Informacioni i produktit:

lidhës ylli Insulation është përdorur me kabllo të tensionit të ulët ABC me përçuesve izoluar alumini deri në 6 KV.

IPC vijim ka gamë të gjerë të pajisjes se IPC tjetër Jera së.

Kjo lidhës është shumë e qëndrueshme dhe të lehtë për instalim në linjat ajrore bundled, ndriçimi i rrugëve dhe ndërtesave. Nuk kërkon lubrifikant silikoni, waterproofed.

Të përshtatshme për përçues kryesor ose degës me alumini ose bakri tela, të cilat janë aplikuar në instalimin lart, gjatë të ulët lidhës parapagues tensionit.

 

lloj

linja kryesore, mm2

Linja Branch, mm2

Shtrëngimit, N * m

Peshë, kg

ZOP-52

16-150

1.5- 16

11

0,06

 


Detail Product

Produkt Tags

Instalimi i këtij lidhës tensionit të ulët është shumë e lehtë për shkak të pykë poshtme anësor, i cili është i përshtatshëm për të fiksimit me pikëllim.

Tensionit të ulët të izoluar lidhësit ylli  kishte kaluar testet sipas EN 50483, përvoja e operimit me temperatura që variojnë nga - 60 ° C deri në +60 ° C provë, temperatura provë çiklizmit, plakjes provë, korrozioni provë rezistencës etj

IPC janë bërë nga termoplastik rezistente UV, ka kallaj mbuluar dhëmbët, dhe hardware çelik

Klientët tanë kishte provuar me cilësi të lartë të kësaj LV përshtatshëm ABC.

 

Mbulim Gjuhësh tjera ylli dhe pajisje të tensionit të ulët kabllojanë në dispozicion ose veçmas ose së bashku si kuvend.

Jera është një furnizues të sigurt për pajisje linjë të tensionit të ulët. Caktuar instalimit kabllor për ndërtimin LV ABC përfshin: lidhës izoluar ylli, pirg tensioni, kllapa tensioni, goditje pol, pirg Pezullimi, kllapa pezullimit , shërbimit ose airdac pirg, rritet mur, lugs kabllor dhe lidhje, band çelik, kopset çelik, dhe mjetet ABC.

Ne kemi të gjithë kit e pajisje kabllore për këtë nevojë.

Mirëpritur të na kontaktoni që të ketë më shumë informacion


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit