Izoluar ylli lidhës, ZOP-57 (25-95 / 25-150)

Informacioni i produktit:

lidhës izoluar ylli ZOP-57, i quajtur edhe IPC, ka për qëllim të zgjerohet e shërbimit vijën izoluar elektrike nga linja kryesore elektrike, pa prerje xhaketën e kabllit kryesor.

Key features:

1. Ky lloj i  Izolimin pirg ylli  është shumë e qëndrueshme dhe të lehtë për instalim.

2. Zona e përdorimit është shumë e gjerë, kryesisht në linjat ajrore bundled përçuesve, ndriçimi i rrugëve dhe ndërtesave.

3. Asnjë lubrifikant silikoni nevojshme

4. gamë të madhe të madhësive të dirigjent aplikuar.

5. Materiali i përçuesve: alumini ose bakri

6. Instalim të lehtë, duke magji mbështetur në anën e poshtme të IPC

7. Made e polimer UV rezistente, hardware çelik inox, alumin shearhead arrë.

Të gjitha kuvendet kaluar testet elastik, eksperienca operacioni me temperatura që variojnë nga - 30 ° C deri në +50 ° C provë,  provë tensionit dielectrical në ujë , temperatura provë çiklizmit, provë plakje, korrozioni provë rezistencës etj

 

 Specifikime teknike:

Kodi i produktit

linja kryesore, mm2

Linja Branch, mm2

Rrotullues, N * m

Peshë, kg

ZOP-57

25-150

25-95

16

0,085

 

Analogët: P3X-95, P4X-150, SLIW57, TTD 151 FJ, TTD 171 FJ, P 640, ОР-95, N 640, P 70

Waterproofed ABC lidhës izolimin ylli mund të instalohet me kabllo LV ABC me izoluara neutral Messenger dhe 4 cores sistem vetë-mbështetës kabllor. overhead Aplikuara, ZOP-57 mund të jenë të izoluar në kabllo të tensionit të Ulët bërë nga alumini ose materiale të bakrit. Low kabllo lidhës tensionit ZOP-57 mund të përdoret në linjat kabllore deri në 1000Vac (1000 V).

Low lidhës tensionit ZOP-57 mund të furnizohen ose veçmas ose së bashku si kuvendit me pajisje të tjera të nevojshme të tensionit të ulët kabllor, clamps spirancë, clamps pezullimi, kllapa LV, grepa që janë në Jera LV ABC sërë pajisje produkt. Pajisje të tjera lart kabllo optike janë lehtësisht të marr në bazë të rezistencës mekanike dhe diametri i telit të dërguarit të kabllove. Clamps ankorimin  mund të instalohet në të vdekur-fund, me dy të vdekur-duke i dhënë fund rrugëve kabllo. Clamps shërbimit të projektimit lejon të përballojë një ngarkesë të mjaftueshme pa pip kabllor.


Detail Product

Produkt Tags

 

 

 
  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!