Jera ka marrë pjesë me sukses në PT / EXPO KINA 2017 në Pekin, Kinë.

QQ 图片 20171018162228

IMG_7598 

Jera ka sukses një ttended në PT / EXPO KINA 2017 që ka ndodhur 27-30 shtator 2017 në Pekin, Kinë.

Ju faleminderit të gjithëve për të vizituar stendat tona

Jera ka sukses një ttended në PT / EXPO KINA 2017 që ka ndodhur 27-30 shtator 2017 në Pekin, Kinë. Ju faleminderit të gjithëve për të vizituar stendat tona

Vendndodhja e qendrës ekspozitë: Qendra Kombëtare Konventa në Pekin. Booth: Hall E5, booth 5618. Faqja e internetit e ekspozitës.

Subjekt i ekspozitës ishte i njohur për produktet tona të prodhuara dhe ne u paraqitur

FTTH Fiber pajisje kabllo optike, për ndërtimin e rrjetit të telekomunikacionit dhe të internetit.

Të tilla na:

  • mbylljet me thurje fije optike (FOSC)
  • Kutitë terminimit fibër optike (FODB)
  • FTTH clamps teli rënie dhe pajisje
  • Produktet e linjës dhe pajisje preformed,
  • band çelik për polet dhe pajisje.

Ne ishim të lumtur për shfrytëzues të ri nga: Kina, Azia Jugore, Amerikën e Jugut dhe Evropë. Shumë Faleminderit për të ardhur. Shpresoj se ne mund të ndërtuar marrëdhënie afatgjata duke ofruar cilësi të sigurt për partnerët tanë.

Nëse do të keni ndonjë pyetje - mos hezitoni të na kontaktoni.

 

 

 

 


Ora Post: Oct-18-2017
WhatsApp Online Chat!