Strain përforcon PA-3000-Ne Jera kemi nisur një produkt të ri

We Jera have finished with the new product used for tension of overhead fiber optic cable, named PA-3000.

Anchoring clamp PA-3000 is self-adjusting, designed to tension ADSS optical fiber cable on overhead telecommunication lines.

Mengene ADSS Tensioni përbëhet nga wedges plastike vetë-rregullimi, i cili përforcon kabllo optike pa dëmshme. Gamë të gjerë të kapaciteteve të kapjes arkivuara nga lloje të ndryshme të wedges ADSS spirancë mengene.

Dorëzania çelik lejon instalimet e clamps në një kllapa pol apo grepa në zonat bregdetare.

Tensioni pirg ADSS PA-3000 dispozicion ose veçmas ose së bashku si asamble me kllapa kabllor ADSS FO dhe band çelik.

ankorohen clmap PA-3000 (5)


Ora Post: nëntor-25-2017

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !