lugs bulona alumini

Linja Jera bashkë përshtatshëm., Ltd, është prodhuesi i lugs CLB kabllore për kabllot e energjisë dhe linjave ajrore.
Mekanike bulona lugs tona kabllo (të quajtura të tjera lugs lidhësit) janë zhvilluar për shpërndarjen elektrike në linjat e energjisë të 1-36 kV.

Bulona lugs kabllor janë të përshtatshme për aluminit dhe të bakrit dhe të bakrit kabllo, të madhësive të ndryshme dhe struktura të ndryshme instalime elektrike si dirigjent bllokuar, të ngurta, të rrumbullakëta, me dirigjent kabllo madhësive 4 për 300 mm2.

Jera ka studiuar një shumëllojshmëri të madhe të ulët, të mesëm dhe të lartë nyje tensionit kabllo, dhe me kuvendet ndryshme dhe metodën e punës. Ne kemi zbatuar më të përshtatshme pajisje kabllo jointing për qëllim të ndërprerjes dhe lidhjes së linjave të transmetimit. Zona e përdorimit: mallrave, ndërtimit, metro, linjat hekurudhore, pushimeve elektrike kuti dhe kabinete, mbylljet kabllo nëntokësore.

Ne prodhojnë qethje lugs kabllor kokë nga forca të lartë, korrozioni materiale rezistente alumini, me kallaj plating. Zonat dyfishtë çift rrotullues të bulonave të aluminit të garantuar lidhje të sigurt elektrike për diametra të ndryshme të kabllove, si dhe mungesa e rezistencës kritike.
Të gjitha lugs kabllo elektrike janë testuar në përputhje me kërkesat kombëtare dhe EN 50483 provë.

Mirëpritur të na kontaktoni për më shumë hollësi, ne do të doja të ju ofrojnë gamë më të kompletuar produkt i mekanike lugs kabllor alumini.
Ne të përqëndrohet në klientit dhe lugs kabllor alumini mund të ndryshohet sipas kërkesave tuaja për të bërë lidhja juaj elektrike të shpërndarjes më të besueshme.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !