pajisje të tensionit të ulët ABC

Jera ka zhvilluar gamë të gjerë të lidhësit të besueshme për kabllo të tensionit të ulët, të përdorura në sistemet ajrore dhe nëntokësore shpërndarjes elektrike, ndriçimi i rrugëve, ndërtesave, transportit, nënstacionet. Të gjitha pajisje mund të aplikohet në të gjitha rrjetet e shpërndarjes elektrike nga 0,4 në 1,2 KV.
Uniform të ulët pajisje tensionit kabllo të ngjashëm me të ndryshme standarde rajonale të tilla na CENELEC EN-50483-4: 2009, GOST-R, NFC. Produktet janë miratuar për t'u përdorur me llojet e mëposhtme kabllo të tensionit të ulët ABC (ajrore bundled përçuesve):
- Linjat LV-ABC me izoluar dërguarin neutral
- linjat e vetë-mbështetjen LV-ABC
- Linjat LV-ABC me zhveshur të dërguarin neutral
Jera ofron gamë të besueshëm dhe konkurrues të TU pajisje kabllo instalime të dizajnit modern dhe periudhë të gjatë jetës të tilla si lidhës ylli izolim (IPC), në fund të kapak, lidhjet bimetal, lidhëse paralel zakon, lugs mbylli, Preinsulated mëngë, Preinsulated CPTAU gdhe, kuvendi Pezullimi, pezullimi clamps për kabllot e shërbimit, kllapa ankorimin, pirg luajtshme pezullimi, shërbimit ankorimin kuvendi, ankorimin pirg, clamps tipit pykë, LV qorrsokak pirg, rrip Stainless steel, shtrëngoj përforcuar, shalë Cable dhe lidhjet, duhan i dredhur rrufe në qiell dhe të fiksohem, comealong sipërm dhe rrotull për dirigjentët ajrore bundled, çikrik mekanike, gjemba kaloni lidhës, pajisjeve qark i shkurtër dhe pajisje të tjera të mbrojtjes.
Ky varg produkt i aksesorëve të tensionit të ulët ABC tërësisht mbulon të gjitha llojet e përmendura kabllo.
Pajisje Jera janë të dizajnuara për të instaluar linja të tensionit të ulët ABC me izoluar dërguarin neutrale, si dhe linjat e vetë-mbështetës të tensionit të ulët ABC dhe linjat e tensionit të ulët ABC me të zhveshur të dërguarin neutral.
Paketa produkt Jera 'për LV kabllot vetë-mbështetës është zgjeruar vazhdimisht. Ne jemi të etur të ofrojë produkte moderne dhe të lartë të kualifikuar. Të ndihmojë për të rregulloje ato sipas kërkesave tuaja.
LV-ABC linjë fabrika jonë do të jenë të lumtur për të marrë kërkesat nga ju, të mirëpritur të na kontaktoni!

123456Tjetër> >> Faqe të 1/8

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !