Poshtë clamps të çojë

Poshtë të çojë clamps projektuar për fikso kabllo optike fibër e diametra të ndryshme, në polet, kullat, kur rrugën poshtë-udhëheqëse apo up-udhëheqës janë të nevojshme rrugët. Zakonisht kjo fibër optike accessory instaluar me kabllot e transmetimit në përfshin nga 1 deri në 2 metra. Ka dy lloje kryesore të kësaj pajisje ajrore rënie:

* Poshtë pirg të çojë për polet
* Poshte pirg të çojë për kullat
Të gjitha këto pajisje kabllo të dedikuar për fikso ADSS, OPGW, dhe rënie të kundërta kabllot me fibra optike. Ndihmon për të shmangur rrëshqitje, lëkundje, dhe tretje e kabllit gjatë përdorimit të motit dhe të erës kushte.

Poshtë clamps të çojë janë bërë e materialeve çelik inox, alumin, termoplastik. Kjo siguron një rezistencë të lartë korrozioni dhe të garantojë periudhën e gjatë të përdorimit.

Jera ofron të gjitha nyjeve kabllo dhe pajisje, të cilat nevojiten në ndërtimin e rrjetit të transmisionit lart: kllapa pol, banding pol, band çelik dhe kopset, grepa, turnbuckles, pranga, dampers spirale dridhje, cable plogët magazinimit, lidhje paralele brazdë.

Të gjitha kuvendet kaluar testet elastik, përvojë operacion me temperatura që variojnë nga -60 ° C deri në +60 ° C testit, temperatura provë çiklizmit, provë plakje, korrozioni provë rezistencës etj

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree