Optical socket shpërndarja

Socket shpërndarja optik (pikë) i quajtur edhe end kuti përdorues ndërprerjen është bashkëngjitur si priza në mur. Pikat optike shpërndarjes janë projektuar për zgjidhje FTTH dhe rrjetet pasive optike. Duke qenë aplikim i dobishëm FTTH, socket fibër optike është përdorur për të përfunduar litarët fibër optike, litarët patch, litarët duhan i dredhur, me adapters sipas kërkesave të konsumatorëve.
FTTH fole fibër optike ka dy, apo katër porte, i cili siguron instalimin e një ose dy adapters fibra optike, e ndërtuar në gjurmë të rregullt të KS.
Fibra optike kuti terminimit Jera të siguruar mbrojtje mekanike, fleksibil menaxhimin rrugë fibër dhe kontrollin, instalim të lehtë për shkak të karakteristikave, zbatohet në projektimin e të gjitha kutive FTTH Fiber optike fundore.
Jera ofron të gjitha faceplates fibër FTTH optike, me pajisje të nevojshme FTTH: Fiber Optic duhan i dredhur, Fiber Optic Patch Cord, fibra optike përshtatës, mbrojtja mëngë, Fiber largim optike Box, fibra optike ngjitur mbylljes Drop clamps teli, Down çojë Clamps, kllapa pol , banding pole, ankorimin dhe Pezullimi clamps, kabllor plogët magazinimit, etj Ne ofrojmë më të përfunduar pjesë pasive optike të aplikacioneve FTTH.
Të gjitha pajisje FTTH kaluar operacion përvojën testin me temperatura që variojnë nga -60 ° C deri në +60 ° C provë plakje, korrozioni provë rezistencës, provë IP etj
Mirëpritur të na kontaktoni që të ketë më shumë detaje.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat!