ACCC, mbërthen ACSR djalë

Alumini deadends përdoret në polet ose kullat metalike në ndërtimin e rrjetit të transmisionit në shpërndarjen elektrike bazuar në ACCC dhe përçuesve ACSR.
Mbërthen alumini janë bërë nga forca të lartë teli korrozioni rezistente aliazh alumini, të mbuluara nga shtresa rere dhe zam, mund të përdoret në çdo mjedise. Mbërthen alumini spiral janë të projektuar për të mbajtur forcën e plotë të vlerësuarat të aluminit (ACC), ose aliazh alumini (ACCC), ose alumini mbuluar çeliku (ACSR) përçuesve.
Zakonisht instaluar në dirigjent, nuk kërkojnë ndonjë mjete.

Jera linjë prodhimi preformed është i aftë për të rregulluar teli përfundon formuar vdekur në përputhje me kabllo klientëve fletën e të dhënave.

Të gjitha të ADSS mbërthen tona qorrsokak dhe pajisje teli formuara janë testuar me bashkëpunimin e energjisë elektrike dhe të telekomunikacionit shërbimet në mënyrë që të plotësojë kërkesat e klientëve tanë.
Jera ka gamë të plotë të pajisjeve të testit për të vazhduar testin Lloji i përfundon heliformed vdekur nga preformed gamë të produkteve të vijë.
Ne fokus në cilësinë dhe gamë të plotë të mbërthen çeliku formuar, i cili përfshin: mbërthen fibra kabllorë optike të vdekur-fund djalë, mbërthen pezullimit, lidhjet anësore, lidhjet dyshe, lidhjet izolant të lartë, shufra forca të blinduara, splices plotë tensionit, thimbles casted, pajisje pol (pranga spirancë, sy topin), kontrolli lëvizje flutur etj
Çdo ditë ne jemi përmirësimin e produkteve tona për të arritur sfidat e reja të tregut global elektrike dhe rrjetit të shpërndarjes.
Mirëpritur të na kontaktoni

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !