teli Strand mbërthen Guy

Teli formuar fund të vdekur Guy-mbërthen janë zhvilluar për të kapur tela fillesë gjatë instalimit në shtyllë të vetme druri lidhur me ndërtimin e shpërndarjes, ose kulla konkrete, si analog i pykë klasike qorrsokak clamps fillesë.
Mbërthen Strand Guy bërë prej çeliku e galvanizuar, standardit ASTM A475 prej teli.
Guy-rrokje vdekur-përfundon nuk kërkojnë ndonjë mjete speciale për instalim dhe mund të jetë ngritur në litar fije floku teli, direkt. Madhësia Strand Guy teli e është vlerësuar për të mbajtur më shumë se vlerësuarat forca thyerja e djalë fillesë kjo arrihet me formë të veçantë tela dhe konfigurimin e rrokje deadend dhe rërë dhe zam spërkatje.
Tjetër quajtur Grip Big apo Guy fije floku tela qorrsokak produkt është përhapur gjerësisht në botë dhe korrespondojnë të gjitha kërkesat e nevojshme të ngarkesës tensionit dhe qëndrueshmëri e rrjetit të shpërndarjes në të dyja zonat: të telekomunikacionit me kabllo ADSS fibër optike dhe shpërndarjen elektrike me ABC, AAAC, ACSR , ACSS, përçuesve të zhveshur dhe të mbuluara
Jera preformed linjë prodhimi është i aftë për të rregulluar formuar teli kullë guy deadend në përputhje me specifikimet e telave klientët fije floku.
Të gjitha të Shpërndarjes-Grip tonë vdekur-fund janë testuar me bashkëpunimin e energjisë elektrike dhe të telekomunikacionit shërbimet në mënyrë që të plotësojë kërkesat e klientëve tanë.
Jera spiral ka gamë të plotë të pajisjeve të testit për të vazhduar testin Lloji i përfundon heliformed vdekur nga preformed kthetrat djalë për çeliku bllokuar varg teli.
Ne fokus në cilësinë dhe gamë të plotë të mbërthen çeliku formuar, i cili përfshin: mbërthen të vdekur-fund djalë, Strand mbërthen djalë, mbërthen pezullimit, lidhjet anësore, lidhjet dyshe, lidhjet izolant të lartë, shufra forca të blinduara, splices plotë tensionit, thimbles, pajisje pol (pranga spirancë, sy topin), kontrolli lëvizje flutur etj
Çdo ditë ne jemi përmirësimin e produkteve tona për të arritur sfidat e reja të tregut global elektrike dhe rrjetit të shpërndarjes.
Mirëpritur të na kontaktoni!

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !