Izolant preformed lidhjet

Jera prodhojnë izolant lidhjet preformed për përçuesve të zhveshur dhe të izoluar lart, të cilat duhet të jenë të siguruara për të izolatorëve të llojeve të ndryshme: izolatorëve polimer, prej porcelani bobinë izolant, izolant qeramike bobinë, pranga izolant, izolant flutur, izolatorëve post-tipit etj
lidhjet preformed shpërndarjes për izolant janë të lidhur e përçuesve me qafën ose kryet e izolant, nga maja ose një pjesë anësore
të mbërthen djalë për izolatorëve janë bërë në përputhje me llojin e aplikuar dirigjent: ACCC, ASCR, ABC izoluar. Lloji i ndikimit lart dirigjent në karakteristikat izolimin e lidhjeve spiral izolant, dhe llojin e vet.
Linja Jera mund të ofrojë polimer izoluar lidhjet galvanizuar spiral izolant, lidhjet binjake alumini, lidhjet spiral të lartë, lidhjet spiral rrotë, lidhjet anësore spiral për të siguruar ACCC, ASCR, përçuesve ABC në izolant, në kullat apo polet druri në ndërtimin e shpërndarjes së energjisë elektrike dhe rrjetit të transmisionit.
Lidhjet preformed izolant zakonisht janë bërë nga materiali i njëjtë si dirigjent, të cilat ata aplikuar: alumini, karbonit çeliku e galvanizuar. Që të sigurojë mbajtjen superiore dhe performancës elektrike me karakteristika më të mira izolimit të seksionit aplikuar.
Unike, një copë dizajn pa bulona apo të lartë-stresi pajisje mbajnë garantuar instalim të lehtë me periudhë të gjatë të jetës së lidhjeve paraformuara izolant.
Jera është i aftë për të zhvilluar mbërthen tela preformed sipas specifikimeve tuaj kabllor dhe distanca në mes të poleve. Të gjitha të telit formuar pajisje tona janë testuar me bashkëpunimin e kompanive të energjisë elektrike në mënyrë që të plotësojë kërkesat lokale të klientëve tanë. Për më tepër, Jera ka gamë të plotë të objektit të testimit për të vazhduar testet e telave spiral.

Çdo ditë ne jemi përmirësuar pajisje tona linjës preformed për të arritur sfidat e reja të tregut global shpërndarjen elektrike.
Ne jemi të përqëndrohet në cilësinë dhe në zgjidhjet e kryera për klientët tanë.
Mirëpritur të na kontaktoni

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !