lidhjet veshura

Kravatë të veshura është lloj e preformed kravatë të dyfishtë të shpërndarjes apo lidhjeve spiral binjake që u zhvillua për të siguruar dirigjent në krye apo anën e zakon të izolant porcelani.
Plastike kravatë side veshura përdoret për përçuesit mbuluara ajrore bundled në rrjetet e shpërndarjes elektrike TM dhe TL.
Plastike e mbuluar lidhjet preformed zakonisht aplikohen në çifte, dhe të instaluar në të kundërt me njëri-tjetrin. Mund të përdoret si dy lidhje kryesore dhe anësore në izolant.
Preformed kravatë izolant është bërë prej çeliku hot dip forca të lartë galvanizuar, mbuluar plotësisht nga polimer, e cila rrethon tela zhveshur metalike e kravatë, dhe izolojnë atë. Që të sigurojë mbajtjen superiore dhe performancës elektrike me karakteristika më të mira izolimit të seksionit aplikuar.
Madhësia e duhur e kravatë anë spiral është e lehtë për të njohur me kodin ngjyra.
Teli formuar lidhjet anësore Jera sigurojnë mbrojtje shumë të sigurt për kabllo gjatë llojet më të zakonshme të lëvizje: dridhje, në galopin duke u instaluar në mesazhin e tipit izolant.
Unike, një copë dizajn pa bulona apo të lartë-stresi pajisje mbajnë garantuar instalim të lehtë me periudhë të gjatë të jetës së preformed lidhjeve të veshura izolant.
Jera është i aftë për të zhvilluar mbërthen preformed tel dhe lidhjet anësore preformed sipas specifikimeve kabllor tuaj, izolant diametër qafën dhe distanca në mes të poleve.
Ne jemi të përqëndrohet në cilësinë dhe në zgjidhjet e kryera për klientët tanë.
Mirëpritur të na kontaktoni!

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !