lidhjet anësore

Kravatë Side është zhvilluar për të siguruar dirigjent në anën e zakon të izolant porcelani.
Wire formuar izolant lidhjet anësore janë bërë prej alumini mbuluar çeliku, alumini, materialet e çeliku e galvanizuar. Material i lidhjeve Heli varet nga lloji materiale të përcjellësit të zbatohet me, ACCC ose ACSR. Lidhjet anësore çeliku e galvanizuar janë të rrallë të përdorin, në krahasim me lidhjet anësore të aluminit.
E pajisur gjithashtu me Rube fjongo. Që të sigurojë mbajtjen superiore dhe performancës elektrike me karakteristika më të mira izolimit të seksionit aplikuar.
Kravatë Side përdoret për përçuesit zhveshur ajrore bundled në rrjetet e transmetimit të energjisë TM dhe TL. Ato janë të destinuara për kënde më të mëdha e linjës se lidhjet më të lartë të stilit zakon.
Teli formuar lidhjet anësore Jera sigurojnë mbrojtje shumë të sigurt për kabllo gjatë llojet më të zakonshme të lëvizje: dridhje, në galopin duke u instaluar në mesazhin e tipit izolant.
Unike, një copë dizajn pa bulona apo të lartë-stresi pajisje mbajnë garantuar instalim të lehtë me periudhë të gjatë të jetës së lidhjeve paraformuara izolant.
Jera është i aftë për të zhvilluar preformed Guy-mbërthen dhe lidhjet anësore preformed sipas specifikimeve kabllor tuaj, izolant diametër qafën dhe distanca në mes të poleve.
Ne jemi të përqëndrohet në cilësinë dhe në zgjidhjet e kryera për klientët tanë.
Mirëpritur të na kontaktoni.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !