lidhjet bobinë

Spiral kravatë rrotë është zhvilluar për të siguruar dirigjent në anën e zakon të rrotë izolant.
Lidhjet bobinë Preformed izolant janë bërë prej alumini mbuluar çeliku, alumini, materialet e çeliku e galvanizuar.
Çdo tel formuar rrotë kravatë pajisur gjithashtu me një tub elastomerike kravatë, e cila i projektuar për të ulur dështimin kohëzgjatja për të zhveshur kabllo dhe rrotë izolatorëve. Që të sigurojë mbajtjen superiore dhe performancës elektrike me karakteristika më të mira izolimit të seksionit aplikuar.
Izolant bobinë kravatë përdoret për përçuesit zhveshur ajrore bundled në rrjetet e transmetimit të energjisë TM dhe TL. Ato janë të destinuara për kënde më të mëdha e linjës se lidhjet më të lartë të stilit zakon.
Rrotë kravatë spiral Jera të sigurojë mbrojtje të sigurt për kabllo gjatë llojet më të zakonshme të lëvizje: dridhje, në galopin duke u instaluar në tip rrotë izolant.
Jera është i aftë për të zhvilluar përfundon preformed vdekur dhe lidhjet preformed rrotë sipas specifikimeve kabllor tuaj, izolant diametër qafën dhe distanca në mes të poleve.
Ne jemi të përqëndrohet në cilësinë dhe në zgjidhjet e kryera për klientët tanë.
Mirëpritur të na kontaktoni

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !