mjete banding

mjet banding rrip, tjetër mjet i quajtur band përdorur në zgjidhje fiksim me leukoplast band dhe kopset për të bashkëngjitni pajisje industriale, ankorimin dhe kuvendet Pezullimi dhe pajisje të tjera në polet me LV, kabllo pajisje HV ABC, me pajisje kabllo fibër optike në ndërtimin e pasive optike rrjetet, në detare dhe hekurudhore të transportit, minierave, industrinë e naftës dhe gazit, fiksimin këndon në linjë energjisë.

Mjete banding janë bërë nga forca të lartë vdesin casted, hardware hekuri është i falsifikuar. Mjet leukoplast ka superiore rezistencë ndryshk korrozioni, dhe probleme proofed dizajn cilat në mënyrë rigoroze clamped band dhe kopset. Thikë prerë mban mjaft e prerjes cikle dhe për të garantuar periudhë të gjatë të shërbimit të mjet.

Operacionet e prerjes, tensioni, banding mund të bëhet me dorezë tjerr tensioni, pranverë ngarkuar gripper dhe prestar. Për të përfunduar instalimin: ka vetëm një mjet e nevojshme. Banding mjet është i përshtatshëm për grupet çelik gjerësi prej 1/4 "për 3/4". Trashësia maksimale e grupit të çelikut montuar është 0.030 "

Jera prodhon varg teli të mjeteve leukoplast:

* Mjet lloj Wheel për operacionet me band leukoplast
mjet tip * shtrëngojë për operacionet me band leukoplast
* mjet Tie për operacione me lidhje kabllore najloni
* kabllor Pistol mjet kravatë për operacione me lidhje inox kabllore çeliku
për ish., Paketa bazë e banding pajisje për fikso linja hardware pole përfshin:
* Stainless steel band
* mjet Banding
* kopset

instalimi:

* Pritini rrip çelik me gjatësi të nevojshme nga banding mjet
* Vendos mbi të shtrëngoj çelik
* Fix rrip duke lëvizur rrip banding mjet timon, pastaj prerë band.
Jera prodhon tërësia e aksesorëve banding në mënyrë që të ofrojnë zgjidhje më të kompletuar për ju në të bashkëngjitni skedarë pajisje industriale.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !