kopset Stainless steel

Stainless çeliku banding kopset, të tjera të quajtura klip çelik të përdorura në zgjidhje fiksim me band leukoplast për të bashkëngjitni pajisje industriale, ankorimin dhe kuvendet Pezullimi dhe pajisje të tjera në polet me LV, pajisje HV ABC kabllo, me pajisje kabllo fibër optike në ndërtimin e pasive optike rrjetet, në detare dhe hekurudhore të transportit, minierave, industrinë e naftës dhe gazit, fiksimin këndon në linjë energjisë.
Kopset janë bërë prej çeliku inox e notave të ndryshme: 202, 304, 316. Grade 316 ka një rezistencë të lartë korrozioni ndryshk që do të përdoret në fushën detare.
Për mbështjellë kopset vetme apo të dyfishtë çelik inox ka 2 lloje kryesore:
- llojin e thjeshtë, L-lloj
- përforcuar, T-lloj
Shtrëngoj përforcuar mund të garantojë jetën e ekstra të shërbimit të zgjeruar; dhe bashkëngjitur nën ngarkesa të rëndësishme mekanike për shkak të dhëmbëve të cilat në mënyrë rigoroze të shtrënguara band.
Kopset Stainless steel janë bërë të madhësive të ndryshme të varet nga madhësia band leukoplast.
Kopset çelik Jera 'janë në dispozicion në madhësi të ndryshme për të ndihmuar nevojat tuaja leukoplast e sigurimit me ngarkesa të rënda

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !