Kene L-tipit

Stainless çeliku clip L-lloj, përdoret me shumë lloje të grupit Jera-së, për të bashkëngjitur pajisje e linjave ajrore në polet. Lidhje të sigurt me forcë të mirë mekanike arritur me formë të veçantë të shtrëngoj. Zakonisht zgjidhje është përdorur në pajisje elektrike kabllo, optike pajisje kabllo fiber në ndërtimin e rrjeteve pasive optike, në detare dhe hekurudhore të transportit, minierave, industrinë e naftës dhe gazit, fiksimin këndon në linjë energjisë.
L-lloj kopset ka më pak se trashësia kopset T-tipit, dhe të destinuara për përdorim në lidhje me qëndrueshmëri të ulët-tension dhe lidhje.
Kopset L-type janë kosto efikase dhe ka provuar cilësinë nga klientët tanë.
Kopset çelik Jera 'janë në dispozicion në madhësi të ndryshme për të ndihmuar nevojat tuaja leukoplast e sigurimit me ngarkesa të rënda:
klasave Gjerësia
202, 304, 316 1/4 "- 6,4 mm
3/8" - 9,5 mm
1/2 "- 12,7 mm
5/8" - 16,0 mm
3/4 "- 19,0 mm
kompanisë logo dhe çelik lloj shtrëngoj mund të shënohet në vetë shtrëngoj.
Të gjitha pajisje leukoplast kaluar operacion testin përvojë me temperatura që variojnë nga -50 ° C deri në +60 ° C testin, korrozioni testin e rezistencës, test IP etj plakjes
Mirëpritur të na kontaktoni që të ketë më shumë detaje.
Aplikimi:
• Pritini rrip çelik me gjatësi të nevojshme nga mjet rrip banding
• të vënë mbi të çelik shtrëngoj çeliku
• Fix rrip duke lëvizur rrip banding mjet timon, pastaj prerë band.
Jera kopset janë në dispozicion veçmas ose së bashku në kuvendin me band çelik inox, mjet rrip banding.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat!