Shiritin Stainless Steel

rrip Stainless steel, band tjetër quhet çelik si një zgjidhje fiksim është projektuar për të bashkëngjitni pajisje industriale, ankorimin dhe kuvendet Pezullimi dhe pajisje të tjera në polet. Band është përdorur me zgjidhje elektrike fiksim, me LV, pajisje HV ABC kabllo, me pajisje fibër optike kabllo në ndërtimin e rrjeteve pasive optike, në detare dhe hekurudhore të transportit, minierave, industrinë e naftës dhe gazit, fiksimin shenja linjë të energjisë.

Straps janë bërë prej çeliku inox e notave të ndryshme: 201, 202, 304, 316, 409. S / s klasa 316 ka një rezistencë të lartë korrozioni ndryshk që do të përdoret në fushën detare për shkak të mjedisit agresive kimike, temperaturat, lagështia dhe rrezatimit.

:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !