Çelik Straps SUS 201

Informacioni i produktit:

Banding çelik mund të garantojë jetën e zgjatur e shërbimit; dhe bashkëngjitur nën ngarkesa të rëndësishme mekanike. load Minimal thyer është gjithashtu e ndryshme varet klasën e çelikut.

shiritat çelik Jera 'janë në dispozicion në madhësi të ndryshme për të ndihmuar nevojat tuaja leukoplast e sigurimit me ngarkesa të rënda.

teknik Specifikim:

 

 notat gjerësi Trashësia  Length për roll, m
201202

304

316

409

1/4 "- 6,4 mm 0.015 "- 0,40 mm 30,50
3/8 "- 9,5 mm 0.020 "- 0,50 mm
1/2 "- 12,7 mm 0.025 "- 0,64 mm
5/8 "- 16,0 mm 0.028 "- 0,70 mm
3/4 "- 19,0 mm 0.030 "- 0,75 mm

Detail Product

Produkt Tags

Stainless steel leukoplast ka madhësive të ndryshme, më të zakonshme janë:

• gjerësi prej 6,4 deri në 20 mm

• trashësi prej 0,4 në 0,75 mm

• gjatësi prej 30,5 vjet metra në 50 metra

Metodat paketim janë

• në listë kuti kartoni

• bombol plastik me bartëse doreze

logo Company dhe çelik lloji band çelik mund të shënohet në vetë band

. Për ish, paketa bazë e aksesorëve banding për fikso lart pajisje fibra kabllorë optike të pol përfshin:

• band Stainless steel

• Mjet për forcimin e grupit

•  Buckles ose clips

instalimi:

• Pritini rrip çeliku inoxme gjatësinë e nevojshme nga mjet banding rrip

• Vendoseni mbi të shtrëngoj çelik

• Fix rrip duke lëvizur rrip banding mjet timon, pastaj prerë band.

Jera ' rrip çeliku inoxs are available in different sizes to assist your strapping needs of securing with heavy loads.

 

 
  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!