Strain përforcon PA-3000

Informacioni i produktit:

Ankorimin pirg PA-3000 është vetë-rregullimi, i projektuar për tension ADSS kabllo fibër optike në linjat ajrore telekomunikacionit.

Mengene ADSS Tensioni përbëhet nga wedges plastike vetë-rregullimi, i cili përforcon kabllo optike pa dëmshme. Gamë të gjerë të kapaciteteve të kapjes arkivuara nga lloje të ndryshme të wedges ADSS spirancë mengene.

Dorëzania çelik lejon instalimet e clamps në një kllapa pol apo grepa në zonat bregdetare.

Tensioni pirg ADSS PA-3000 dispozicion ose veçmas ose së bashku si asamble me kllapa kabllor ADSS FO dhe band çelik.

Materialet: kusht çelik, tekstil me fije qelqi përforcuar, plastic.Analogs UV rezistente ACADSS8, ACADSS10, ACADSS12, ACADSS14, ACADSS16, ACADSS18, PA 69 200

 

lloj

 Madhësia Cable, mm

dorëzani

gjatësi, mm

 MBL, kN

 Peshë, kg

 PA-3000

8-12

350

5

0.380

PA-3001

13-16

350

5

0.380

 PA-3002

16-20

350

5

0.380


Detail Product

Produkt Tags

 

 
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !