ADSS Cable Tension Clamp, PA-3000

Informacioni i produktit:

Anchor clamp PA-3000 is self-adjusting, designed to tension ADSS optical fiber cable on overhead telecommunication lines.

Mengene ADSS Tensioni përbëhet nga wedges plastike vetë-rregullimi, i cili përforcon kabllo optike pa dëmshme. Gamë të gjerë të kapaciteteve të kapjes arkivuara nga lloje të ndryshme të wedges ADSS spirancë mengene.

Dorëzania çelik lejon instalimet e clamps në një kllapa pol apo grepa në zonat bregdetare.

Tensioni pirg ADSS PA-3000 dispozicion ose veçmas ose së bashku si asamble me kllapa kabllor ADSS FO dhe band çelik.

Materialet: kusht çelik, tekstil me fije qelqi përforcuar, plastic.Analogs UV rezistente ACADSS8, ACADSS10, ACADSS12, ACADSS14, ACADSS16, ACADSS18, PA 69 200

 

Technical specification:

 

Product code

 Madhësia Cable, mm

dorëzani

gjatësi, mm

 MBL, kN

 Peshë, kg

 PA-3000

8-12

350

5

0.380

PA-3001

13-16

350

5

0.380

 PA-3002

16-20

350

5

0.380


Detail Product

Produkt Tags

 

 
  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    :

    WhatsApp Online Chat !