Suspension Clamp D8

Informacioni i produktit:

ADSS pezullimi pirg D8 projektuar për kabllo pezullimin e rrumbullakët fibra optike ADSS ose të bjerë kabëll teli në ndërtim FTTX. ADSS pezullimi pirg D8 është dielektrike dhe aplikohet në natyrë në rrugët me kënde <20, dhe përfshin të shkurtër deri në 100 mm.

 

Dielektrike pirg pezullimi ADSS është shumë e lehtë për instalim, dhe ajo nuk kërkon mjete shtesë. Ky lloj i pezullimit ADSS pirg na shkathtësisht rregulluar loop plastike lejon instalim të thjeshtë në kryq krahut ose kllapa Pezullimi dhe grepa FTTH, si edhe.

 

Pezullimi pirg D8 ka sleeves neoprene për diametra kabllor 8-12 mm dhe 12-16 mm, e cila mbulon pjesën më të madhe vargjet popullore të kabllove lart ADSS. Mëngë të sigurojë aderimin të shkëlqyer me kabllo dhe siguruar fiksimit të besueshme dhe kohëzgjatjen.

 

lloj

Madhësia Cable, mm

MBL, kN

Peshë, kg

D8

8-12

1,5

0,12

D12

13-16

1,5

0,12

 

Materialet: UV termoplastik rezistente, PVC.

Analogs: DS8-12, DS8, DS8 / 12


Detail Product

Produkt Tags

ADSS pirg pezullimi dhe pajisje FTTH kabllo janë në dispozicion ose veçmas ose së bashku si kuvend. Clamps pezullim ADSS plastike Jera kanë testuar dhe verifikuar në mënyrë që të plotësojë kërkesat e klientëve tanë.

 

Ne fokus në cilësinë dhe të plotë varg e clamps ADSS kabllor, i cili përfshin: ADSS pirg tension , ndër-armëve, tensioni dhe pezullimit kllapa, pushimin Boxes, fibra optike mbylljet ngjitur, dhe pajisje të tjera fibra kabllorë optike.

Mirëpritur të na kontaktoni
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star