Suspension përforcon ES-1500

Informacioni i produktit:

Ky pirg është projektuar për të bashkëngjitni linjat LV-ABC me të Dërguarin izoluar neutral për kullat polet apo mure, për kënde deri në 30 ° ndaj pol dhe deri në 50 ° larg nga pol. Lidhje luajtshme lejon lëvizjen universale e trupit pirg. ES-1500 për rrjeta ABC, si dhe nën-rrjetit elektrik.

Ky pirg pezullim është një format një pjesë, ndihmon linesmen duke e varur të dërguarin neutral në pozicion të hapur. ES-1500 lejon instalimin e shpejtë nga mbyllje rregullueshme music grip pavarësisht madhësive të ndryshme kabllo.

ES-1500 është furnizuar me kllapa alumini, e cila lejon instalimet e lehtë me grepa LV ABC, pigtails, bulonave dhe rrip çelik të 20 × 0,7 mm. kuvendi Pezullimi ES-1500 është në dispozicion ose veç e veç. Instalimi Toolfree ofron është e universalitetit.

Materialet: korrozioni rezistente pjesë alumini, materiale të lartë mekanike dhe klimatike rezistencës termoplastik.

Analogët PS 1500 + LM25-95

 

llojMadhësia Cable, mm2MBL, kNPesha. kgmateriallinja ABC
ES-1500 (PL)10-9590,180plastik

Detail Product

Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  :

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !